Czekoladki z napisem

Zajmujemy się sprzedażą krówek oraz innych łakoci z Twoim indywidualnym napisem i logo. Nasze czekoladki z napisem dostępne są między innymi w wersji z zatopionym wafelkiem oraz w kształcie kwadratu i prostokąta. Polecamy także słodycze reklamowe i okolicznościowe o smaku mlecznym, deserowym, gorzkim oraz nadziewanymi kremami.

Lodziarnia Warszawa

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, iż Warszawa przepełniona jest urokliwymi, klimatycznymi miejscami, w których skosztować możemy najróżniejszych potraw. Jednakże, to lodziarnia marki Grycan zdecydowanie wiedzie prym w swojej kategorii lokali. Znakomite łakocie są tutaj bazą do tworzenia prawdziwej, deserowej sztuki.

szkło hartowane do kuchni

Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas szkło hartowane do kuchni to doskonała alternatywa dla standardowych, których funkcjonalność i efektowność jest o wiele niższa od naszych produktów. Zapewniamy, że szeroki i niezwykle różnorodny asortyment Car-go to coś, czego szukają esteci oraz miłośnicy nowoczesnych, niezwykle oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych i wykończeniowych.

kebab Poznań dowóz

Proponujemy danie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Pizza kebab łączy w sobie klasykę włoskiej kuchni ze smakiem przypraw z Dalekiego Wschodu. Na idealnie wypieczonym placku znajdziecie dobrze doprawione mięso wołowe, przygotowane zgodnie z zasadami przyrządzania kebaba.