Imprezy integracyjne Warszawa

Hotel Boss często organizuje firmowe imprezy integracyjne. Wiele przedsiębiorstw korzysta z naszych usług z uwagi na bardzo ciekawą lokalizację (Waraszawa), przystępne ceny oraz kompleksowe wyposażenie obiektu. Posiadamy komfortowo urządzone pokoje, a także bardzo przyjemną strefę relaksu, gdzie nasi Goście mogą się odprężyć.

Wesele pod warszawą

Chcesz zorganizować magiczne wesele pod Warszawą? Jeżeli tak, to doskonałym miejscem okaże się dla Ciebie Dwór nad Narwią! U nas możesz liczyć na przepiękną salę bankietową, smaczne menu przygotowane przez naszych Szefów Kuchni, a także zapewnić sobie profesjonalną obsługę w trakcie trwania uroczystości.

Nowy Dwór Mazowiecki hotele

Zapraszamy do Nowego Dworu Mazowieckiego, w którym znajduje się nasz wyjątkowy hotel, cieszący się ogromną popularnością wśród wielu turystów! To właśnie tutaj odpoczniesz oraz w pełni się zrelaksujesz. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a przekonasz się, że to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie! Zachęcamy zatem do odwiedzenia nas już dziś i skorzystania z najkorzystniejszych rozwiązań. Czekamy na Ciebie ze specjalną i wyjątkową propozycją, przenieś się do krainy relaksu oraz odprężenia...

Wycieczki objazdowe

Zajmujemy się profesjonalnym organizowaniem wakacji oraz kolonii. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, które obejmuje miedzy innymi wycieczki objazdowe. Jeżeli zawsze chciałeś zwiedzić Rzym - masz teraz ku temu okazję. Na naszą ofertę składa się również wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji.