Imprezy integracyjne Warszawa

Hotel Boss często organizuje firmowe imprezy integracyjne. Wiele przedsiębiorstw korzysta z naszych usług z uwagi na bardzo ciekawą lokalizację (Waraszawa), przystępne ceny oraz kompleksowe wyposażenie obiektu. Posiadamy komfortowo urządzone pokoje, a także bardzo przyjemną strefę relaksu, gdzie nasi Goście mogą się odprężyć.

Wesele pod warszawą

Chcesz zorganizować magiczne wesele pod Warszawą? Jeżeli tak, to doskonałym miejscem okaże się dla Ciebie Dwór nad Narwią! U nas możesz liczyć na przepiękną salę bankietową, smaczne menu przygotowane przez naszych Szefów Kuchni, a także zapewnić sobie profesjonalną obsługę w trakcie trwania uroczystości.

hotel w Zakopanem

Zastanawiasz się, który hotel w Zakopanem jest dla Ciebie odpowiedni? Szukasz komfortowych warunków zakwaterowania w dogodnej lokalizacji? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami! Nasz wspaniały ośrodek cieszy się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku, dlatego właśnie zapraszamy również Ciebie do rezerwacji miejsc i przyjazdu do nas. Wystarczy, że odwiedzisz naszą oficjalną witrynę internetową, a już przekonasz się, że to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

Atrakcje Czaplinek

Zapewniamy Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Wam atrakcje (Czaplinek jako miasto nad jeziorem jest miastem z wieloma atrakcjami) na odpowiednim bardzo wysokim poziomie. Z nami pobyt nad jeziorem Drawskim nigdy się nie znudzi. Dostępne nurkowanie, kajaki, rowerki czy pomosty dla wędkarzy.