Biura rachunkowe Szczecin

Jakie mogą wynikać korzyści ze współpracy z biurem rachunkowym? To przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz możliwość uniknięcia błędów proceduralnych, które często okazują się bardzo kosztowne. Specjaliści ze szczecińskiego biura Agat są w stanie podjąć się współpracy zarówno w obrębie księgowości, jak również w roli doradcy podatkowego. Przeanalizujemy dla Państwa obecną sytuację i składki oraz sprawdzimy, jakie optymalizacje byłyby największa korzyścią dla przedsiębiorstwa - jego rozwoju i funkcjonowania.

Szafy przesuwne Kraków

Jak widać jeśli chodzi o szafy przesuwne, Kraków ma ofertę z której nie jest łatwo je wybrać. Jednak najważniejsze, że taki wybór w ogóle mamy, patrząc na to co się działo na rynku mebli biurowych dla przykładu dziesięć lat temu. W takim tempie w jakim się to wszystko rozwija, liczyć możemy na coraz odważniejsze pomysły projektantów. Szafy przesuwne nie muszą być nudne - mogą być bardzo ciekawym wyposażeniem pomieszczeń.

Usługi księgowe Kraków

Biuro rachunkowe z pełną odpowiedzialności wykona usługi księgowe dla każdej firmy. Kancelaria MKM z Krakowa oferuje kompleksową obsługę, w tym m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji finansowej, sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT.

Ubezpieczenia podróżne

Ubezpieczenia podróżne to przydatny produkt bez względu na to czy ktoś wybiera się na pełną przygód wyprawę po Ameryce Południowej czy na spokojny wypoczynek w chorwackim hotelu. Wybierając nasze ubezpieczenie podróżne, inwestuje się w jakość i poczucie bezpieczeństwa, które na wakacjach jest bardzo ważne.

Vat biała lista

Audyt naszych kontrahentów jest bardzo ważny, aby nie dać się oszukać i nie narazić skarbu państwa na straty finansowe. Oferowane przez nas narzędzie pozwala zweryfikować każdego podatnika VAT. Biała lista pozwala na sprawdzenie rachunków bankowych, a poza tym wszystkich danych spółki, aktualnego statusu KRS i adresu siedziby firmy.