Księgowość online

Zachęcamy do wybrania usług naszej firmy, która stawia na rozwiązania intuicyjne oraz proste- szczególnie w przypadku formalności związanych z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej. Księgowość online Fresz to świetny sposób, który pozwoli na zaoszczędzenie czasu. Ułatwi wystawienie faktur i paragonów, a dzięki automatycznemu rozliczaniu - wyeliminuje ewentualne błędy i konieczność wykonywania korekt. Jego wdrożenie nie należy do najtrudniejszych zadań, a bardzo szybko zauważą Państwo realne korzyści.

Biura rachunkowe Szczecin

Jakie mogą wynikać korzyści ze współpracy z biurem rachunkowym? To przede wszystkim ogromna oszczędność czasu oraz możliwość uniknięcia błędów proceduralnych, które często okazują się bardzo kosztowne. Specjaliści ze szczecińskiego biura Agat są w stanie podjąć się współpracy zarówno w obrębie księgowości, jak również w roli doradcy podatkowego. Przeanalizujemy dla Państwa obecną sytuację i składki oraz sprawdzimy, jakie optymalizacje byłyby największa korzyścią dla przedsiębiorstwa - jego rozwoju i funkcjonowania.

Szafy przesuwne Kraków

Jak widać jeśli chodzi o szafy przesuwne, Kraków ma ofertę z której nie jest łatwo je wybrać. Jednak najważniejsze, że taki wybór w ogóle mamy, patrząc na to co się działo na rynku mebli biurowych dla przykładu dziesięć lat temu. W takim tempie w jakim się to wszystko rozwija, liczyć możemy na coraz odważniejsze pomysły projektantów. Szafy przesuwne nie muszą być nudne - mogą być bardzo ciekawym wyposażeniem pomieszczeń.

Obligacje firm

Popularnym sposobem inwestycyjnym wśród osób szukających atrakcyjnego zysku są obligacje firm. Nasz zespół zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych propozycji inwestycyjnych dla klientów. Przy inwestowaniu warto zwrócić uwagę na termin wypłaty odsetek (m.in. miesięczne, półroczne itd.) oraz zabezpieczenie (hipoteka, poręczenie majątkowe lub zastawy).

Usługi księgowe Kraków

Biuro rachunkowe z pełną odpowiedzialności wykona usługi księgowe dla każdej firmy. Kancelaria MKM z Krakowa oferuje kompleksową obsługę, w tym m.in. prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji finansowej, sporządzanie sprawozdań, przygotowywanie deklaracji podatkowych CIT, PIT i VAT.

Tłumaczenia symultaniczne

Organizując szkolenia czy konferencje, w których biorą udział obcojęzyczni goście warto zadbać o komfort ich uczestnictwa i umożliwić im pełne zrozumienie prezentowanych treści. Nasze biuro zapewnia profesjonalne tłumaczenia symultaniczne dla firm na terenie Poznania, zarówno w formie towarzyszącej, jak i zdalnej.