angielski gdańsk

Koledzy i koleżanki wracają z zagranicznych staży i posługują się niezrozumiałym dla Ciebie żargonem? Angielski w Specialize your English w Gdańsku, to opcja nauki słów używanych w specjalistycznych dziedzinach biznesu, przez prawników, lekarzy, na sympozjach i w wysyłanych przez międzynarodowe spółki mailach.

Domy opieki Warszawa i okolice

Gdy dzieci lub wnuki nie mają możliwości, by stale zajmować się schorowanymi dziadkami bądź rodzicami, z pomocą przychodzą domy spokojnej starości. Warszawa i okolice są pełne takich placówek. Warto jednak uważnie wybrać tę, w której zdecydujemy się zakwaterować naszych bliskich. Stała opieka i nieograniczony dostęp do personelu medycznego są ważne.

Półkolonie językowe

Zastanawiasz się, w której szkole oferowany jest angielski dla dzieci w niskich cenach? W takim razie odwiedź filię naszej placówki w Poznaniu! To tutaj znajdziesz najkorzystniejsze rozwiązania dla swojej pociechy. Zainwestuj w jej przyszłość, umiejętności i rozwój już dziś. Wyślij swoje dziecko na półkolonie językowe w 2016 roku! Gorąco zapraszamy do owocnej współpracy.