Odlewnia metali nieżelaznych

Nasza odlewnia metali nieżelaznych to miejsce, gdzie możecie Państwo spotkać się z profesjonalistami, którzy wykorzystując najnowocześniejszy, najbardziej precyzyjny sprzęt wykonają dla Państwa solidne i wytrzymałe odlewy techniczne, jakie wykorzystywane są w różnych branżach. Odlewnia metali nieżelaznych wykona dla Państwa liczne rodzaje odlewów, jak na przykład odlewy z aluminium, cynku czy mosiądzu, jak na przykład armatura czy sprzęt gospodarstwa domowego czy sprzęt do przemysłu spożywczego lub maszynowego.

Kable grzewcze

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze kable grzewcze? Zależy Tobie na urządzeniach i elementach najwyższej jakości, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy zawsze sprzęty podbijające popularność na polskim rynku!

program do prowadzenia magazynu

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego programu do prowadzenia magazynu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas specjalistyczne oprogramowanie doskonale nadające się do obsługiwania handlu, ewidencjonowania zakupów oraz wystawiania dokumentów sprzedażowych, a także obsługi przychodów, rozchodów itp.

Kotły na słomę

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo rozmaite typy kotłów na biomasę, w tym także kotły na słomę i drewno, które umożliwiają jej zamienianie podczas spalania energię cieplną. Oferowane przez naszą firmę urządzenia są produktem trwałym i wytrzymałym, który daje naszym klientom gwarancję wysokiej jakości!

Maszyny pakujące

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości maszyny pakujące Zenter, jak również szeroki asortyment różnego rodzaju urządzeń przemysłowych. W ofercie posiadamy między innymi takie urządzenia: zaszywarki do worków, zgrzewarki do folii, zaklejarki kartonów, czy też wiązarki do paczek. Są one niezwykle skuteczne w działaniu, jak również funkcjonalne, dzięki czemu pozwalają na szybką i bezproblemową pracę przy nieznacznym udziale człowieka. Pełną ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Projektowanie maszyn i urządzeń

Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa jego znakiem rozpoznawczym była przede wszystkim profesjonalne projektowanie maszyn i urządzeń. O znaczeniu, jakie ma jego dokonywanie przez specjalistów z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać stąd też bardzo szybko zyskaliśmy pierwszych klientów zainteresowanych właśnie usługą budowy maszyn. Nie od dziś wiadomo, że projektowanie maszyn i urządzeń wykonana przez osoby nie dysponujące odpowiednią wiedza może przyczynić się do tego, że jeszcze przed uruchomieniem utracą one swoje unikalne możliwości.

etykiety na rolkach

Warto odwiedzić naszą stronę internetową i zapoznać się z szeroką gamą artykułów, które dostępne są w naszej ofercie. Przedsiębiorstwo PPUH BART specjalizuje się w produkcji etykiet na rolkach. Dostępnych są zarówno warianty samoprzylepne, jak i bez kleju. W sprzedaży znajdują się także materiały eksploatacyjne, takie jak folie termotransferowe oraz funkcjonalne urządzenia. Szczególną popularnością cieszą się drukarki, nawijarki oraz aplikatory. Klienci chętnie zaopatrują się tez w czytniki kodów oraz kolektory danych.

Uszczelki gumowe producent

Jako firma działająca w branży od wielu lat, możemy pochwalić się doświadczeniem i zaufaniem klientów. Specjalizujemy się w produktach takich, jak uszczelki gumowe. Jako producent stosujemy innowacyjne tworzywa termoplastyczne, o znakomitych parametrach użytkowych. Dzięki temu każdy produkt opuszczający linię technologiczną perfekcyjnie nadaje się do intensywnego eksploatowania.

Naprawa zamków Warszawa

Potrzebny ślusarz w Warszawie? Pogotowie Zamkowe to przedsiębiorstwo, które zapewnia profesjonalne usługi, świadczone przez całą dobę w każdy dzień tygodnia. Zapraszamy do wizyty na stronie internetowej Pogotowia Zamkowego, na której zaprezentowane są pełne usługi naszego ślusarza oraz dodatkowa oferta naszej firmy.

Wymiana szybki iPhone

Na stronę naszego serwisu możesz wejść w razie jakichkolwiek kłopotów ze swoim telefonem. Zadzwoń do nas i umów się na naprawę, a na jej czas zapewnimy Ci telefon zastępczy. W GSM for You możemy pomóc Ci w razie każdej awarii, niezależnie od tego, czy jest to wymiana szybki w iPhone, czy wgranie nowego języka lub oprogramowania.

sklep internetowy cennik

Coraz więcej osób decyduje się na dokonanie zakupu nie w sposób tradycyjny, ale w sieci. Warto więc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i mieć własny sklep internetowy. Cennik platformy e-commerce zależny jest np. od stopnia rozbudowania grafiki na stronie, choć można zdecydować się na kupno gotowego serwisu.

Separatory metali

Surowce z odzysku są niezwykle cenne dla przemysłu czy firm zajmujących się gospodarką odpadami w gminach. Separatory metali to urządzenia, które idealnie sprawdzą się przy oddzielaniu tworzyw m.in. w punkcie skupu złomu czy firmie odbierającej zużyty sprzęt elektroniczny. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia z łatwością zidentyfikujesz materiał, z jakiego dany przedmiot został wykonany.

Stopy aluminium

Właściwości, które posiadają przekładają się na możliwość wykorzystania ich do produkcji części samolotowych, samochodowych, rowerowych czy kolejowych. Stopy aluminium oferowane przez naszą firmę znajdują także zastosowanie w przemyśle energetycznym, spożywczym i chemicznym, a także w szeroko rozumianym budownictwie.

Urządzenia do destylacji

Zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju sprzętu skraplającego, zarówno jeśli chodzi o pojedyncze części, jak i całe zestawy. Oferowane przez nas urządzenia do destylacji pochodzą od wiodących marek i pozwalają na otrzymanie produktu o wysokiej czystości. Nasze maszyny przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Profil C

Oferujemy nowoczesne, funkcjonalne i łatwe w montażu systemy zabudowy wewnętrznej ścian i sufitów. W naszym asortymencie znajdziecie państwo między innymi profile obrzeżowe typu C, w różnorodnych parametrach i w szerokiej gamie rozmiarów. Wykonane z taśmy stalowej ocynkowanej o grubości 0,45 mm, 0,5 mm oraz 0,6 mm, zapewniającej trwałość i plastyczność.

przyłbice spawalnicze

Specjalnością działalności naszej firmy są spawarki. Na co dzień zajmujemy się sprzedażą spawarek, materiałów spawalniczych oraz akcesoriów, takie jak przyłbice spawalnicze. Polecamy serdecznie spawarki naszej firmy zarówno profesjonalistom jak i domowym majsterkowiczom, jesteśmy przekonani, że spełni ona wszystkie wymagania.

Tanie laptopy

Nasz asortyment to przede wszystkim tanie laptopy. Oferowane produkty charakteryzują się niezwykłą wydajnością i funkcjonalnością w działaniu. To wyłącznie wysokiej jakości sprzęty najlepszych i najpopularniejszych marek, jak HP, Acer, Dell, czy Lenovo. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które w niskiej cenie chcą zdobyć komputery dobrej jakości.

sprzedaż pomp przemysłowych

Jedną z usług, którą świadczy nasza firma, jest sprzedaż pomp przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy także inne rodzaje tego urządzenia: m.in. spożywcze, głębinowe czy do użytku domowego. Nasz asortyment dostępny jest w sklepie w Toruniu oraz może zostać przygotowany i dostarczony na specjalne zamówienie klienta.