Odlewnia metali nieżelaznych

Nasza odlewnia metali nieżelaznych to miejsce, gdzie możecie Państwo spotkać się z profesjonalistami, którzy wykorzystując najnowocześniejszy, najbardziej precyzyjny sprzęt wykonają dla Państwa solidne i wytrzymałe odlewy techniczne, jakie wykorzystywane są w różnych branżach. Odlewnia metali nieżelaznych wykona dla Państwa liczne rodzaje odlewów, jak na przykład odlewy z aluminium, cynku czy mosiądzu, jak na przykład armatura czy sprzęt gospodarstwa domowego czy sprzęt do przemysłu spożywczego lub maszynowego.

Kable grzewcze

Zastanawiasz się, która firma oferuje najlepsze kable grzewcze? Zależy Tobie na urządzeniach i elementach najwyższej jakości, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród szerokiego grona odbiorców? W takim razie skorzystaj z naszej oferty! Proponujemy zawsze sprzęty podbijające popularność na polskim rynku!

program do prowadzenia magazynu

Jeżeli poszukujesz nowoczesnego programu do prowadzenia magazynu, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas specjalistyczne oprogramowanie doskonale nadające się do obsługiwania handlu, ewidencjonowania zakupów oraz wystawiania dokumentów sprzedażowych, a także obsługi przychodów, rozchodów itp.

Maszyny pakujące

Polecamy Państwu serdecznie wysokiej jakości maszyny pakujące Zenter, jak również szeroki asortyment różnego rodzaju urządzeń przemysłowych. W ofercie posiadamy między innymi takie urządzenia: zaszywarki do worków, zgrzewarki do folii, zaklejarki kartonów, czy też wiązarki do paczek. Są one niezwykle skuteczne w działaniu, jak również funkcjonalne, dzięki czemu pozwalają na szybką i bezproblemową pracę przy nieznacznym udziale człowieka. Pełną ofertę firmy znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Projektowanie maszyn i urządzeń

Od początku istnienia naszego przedsiębiorstwa jego znakiem rozpoznawczym była przede wszystkim profesjonalne projektowanie maszyn i urządzeń. O znaczeniu, jakie ma jego dokonywanie przez specjalistów z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać stąd też bardzo szybko zyskaliśmy pierwszych klientów zainteresowanych właśnie usługą budowy maszyn. Nie od dziś wiadomo, że projektowanie maszyn i urządzeń wykonana przez osoby nie dysponujące odpowiednią wiedza może przyczynić się do tego, że jeszcze przed uruchomieniem utracą one swoje unikalne możliwości.

etykiety na rolkach

Warto odwiedzić naszą stronę internetową i zapoznać się z szeroką gamą artykułów, które dostępne są w naszej ofercie. Przedsiębiorstwo PPUH BART specjalizuje się w produkcji etykiet na rolkach. Dostępnych są zarówno warianty samoprzylepne, jak i bez kleju. W sprzedaży znajdują się także materiały eksploatacyjne, takie jak folie termotransferowe oraz funkcjonalne urządzenia. Szczególną popularnością cieszą się drukarki, nawijarki oraz aplikatory. Klienci chętnie zaopatrują się tez w czytniki kodów oraz kolektory danych.

sklep internetowy cennik

Coraz więcej osób decyduje się na dokonanie zakupu nie w sposób tradycyjny, ale w sieci. Warto więc wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i mieć własny sklep internetowy. Cennik platformy e-commerce zależny jest np. od stopnia rozbudowania grafiki na stronie, choć można zdecydować się na kupno gotowego serwisu.

Stopy aluminium

Właściwości, które posiadają przekładają się na możliwość wykorzystania ich do produkcji części samolotowych, samochodowych, rowerowych czy kolejowych. Stopy aluminium oferowane przez naszą firmę znajdują także zastosowanie w przemyśle energetycznym, spożywczym i chemicznym, a także w szeroko rozumianym budownictwie.

Urządzenia do destylacji

Zajmujemy się dystrybucją różnego rodzaju sprzętu skraplającego, zarówno jeśli chodzi o pojedyncze części, jak i całe zestawy. Oferowane przez nas urządzenia do destylacji pochodzą od wiodących marek i pozwalają na otrzymanie produktu o wysokiej czystości. Nasze maszyny przeznaczone są zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Tanie laptopy

Nasz asortyment to przede wszystkim tanie laptopy. Oferowane produkty charakteryzują się niezwykłą wydajnością i funkcjonalnością w działaniu. To wyłącznie wysokiej jakości sprzęty najlepszych i najpopularniejszych marek, jak HP, Acer, Dell, czy Lenovo. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które w niskiej cenie chcą zdobyć komputery dobrej jakości.

sprzedaż pomp przemysłowych

Jedną z usług, którą świadczy nasza firma, jest sprzedaż pomp przemysłowych. W swojej ofercie posiadamy także inne rodzaje tego urządzenia: m.in. spożywcze, głębinowe czy do użytku domowego. Nasz asortyment dostępny jest w sklepie w Toruniu oraz może zostać przygotowany i dostarczony na specjalne zamówienie klienta.

kolektory słoneczne bezciśnieniowe

Jednym z najważniejszych elementów instalacji solarnych, jak i nie najważniejszym, są kolektory słoneczne. Bezciśnieniowe modele oferowane przez naszą firmę są niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem, gdyż czynnik grzewczy znajdujący się w produkcie regularnie spływa pod własnym ciężarem do wężownicy w zasobniku.

Bramki sklepowe Warszawa

Zajmujemy się sprzedażą w okolicach Warszawy urządzeń do ochrony sklepów. W naszej ofercie znajdują się bramki sklepowe, których zadaniem jest dźwiękowa sygnalizacja kradzieży. System zabezpieczający jest zbudowany tak, aby wykryć nawet kilka warstw folii aluminiowych. Postaw na bezpieczeństwo swojego towaru. Skontaktuj się z nami już dziś!

Projektowanie maszyn produkcyjnych

Wśród usług proponowanych przez naszą firmę znajduje się projektowanie maszyn produkcyjnych. Kompleksowo wykonujemy zamówienia dla klientów różnych branż - energetycznej, lakierniczej, przemysłu spożywczego i wiele więcej. Współpracujemy między innymi producentem sprężyn i amortyzatorów gazowych - Stabilus, przekładni oraz silników - Transtecno oraz twórcą śrub i nakrętek kulowych i trapezowych - Gradel. Zapraszamy do kontaktu, oferujemy pełne wsparcie techniczne i kreatywność w konstruowaniu narzędzi i sprzętu.

etui wodoszczelne

Gadżety Apple cieszą się niezwykłą popularnością nie tylko u klientów prywatnych, ale też w firmach marketingowych, agencjach reklamowych i wszystkich tych, które cenią funkcjonalność. Dlatego wielu pracodawców wyposaża swoich podwładnych w iPhon’y, dzięki którym mogą być w stałym kontakcie z firmą. Sprzedajemy akcesoria i gadżety, które dodają wartości sprzętowi Apple. Są to między innymi etui wodoszczelne iPhone, folie i szkła ochronne, rysiki, głośniki, słuchawki, ładowarki do samochodu, rękawiczki i zabawki.

Szafki ubraniowe

Przedsiębiorstwo techmark pragnie Państwu polecić szafki ubraniowe, wykonane z niezwykle odpornego materiału. Dzięki temu jest to produkt, który przez wiele lat będzie spełniał swoje zadanie, bez konieczności jego naprawy, czy też wymiany. Co niezwykle ważne, projekty szafek ubraniowych BHP zostały stworzone z uwzględnieniem maksymalnej ergonomii, dzięki czemu na niewielkiej przestrzeni możliwe jest zmieszczenie sporej ilości ubrań i pomniejszych rzeczy. Serdecznie zachęcamy do wizyty na stronie Techmark.

Podajnik taśmowy

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju urządzenia, a w tym podajnik taśmowy, wagi kolejowe, hakowe czy odważające. Proponujemy także wagi kompaktowe, platformowe lub samochodowe. Ofertę domykają czujniki tensometryczne oraz mierniki wagowe. Produkty te są przeznaczone do wykorzystywania w przemyśle oraz produkcji.