Opakowania kartonowe z nadrukiem

Stosujemy podczas produkcji szeroki wachlarz technik oraz najnowocześniejsze uszlachetnienia. Posiadanie dużej ilości szablonów umożliwia nam wykonywanie dowolnych kształtów pudełek, opakowań kartonowych z nadrukiem i zbiorczych ściśle według preferencji i wymagań klienta - pełna oferta materiałów marketingowych na naszej stronie www.

Flagi państw

Przedstawiamy ofertę na wysokiej jakości flagi państw, sztandary okolicznościowe, proporce firmowe, bandery i inne elementy z symbolami narodowymi (również urny wyborcze). Korzystamy z nowoczesnych technik druku i aplikacji na tkaninach. Polecamy wytrzymałe na warunki atmosferyczne tkaniny i barwniki.

filmy korporacyjne

Stworzenie nagrania, które stanie się wizytówką firmy wymaga doświadczenia i wiedzy na temat nowoczesnych technik. Wszystko to posiadają specjaliści z firmy Premium Project, którzy tworzą zaawansowane technicznie filmy korporacyjne. Są oni w stanie nagrać materiały, które docelowo mają być skierowane do Klientów, partnerów biznesowych czy pracowników w filiach danego przedsiębiorstwa. Za każdym razem pod uwagę zostają wzięte życzenia i wizje danego klienta, które zostają skonsultowane ze specjalistami.

produkcja filmów reklamowych

Naszą specjalnością jest produkcja filmów reklamowych. Wykonujemy spoty z zastosowaniem się do współczesnych zasad marketingu i brandingu. Chętnie wprowadzamy do naszej koncepcji pomysły Klientów oraz współczesne trendy w promocji marki. Zależy nam na zainteresowaniu. Proponujemy pomoc także przy przygotowaniu fotografii, animacji i grafik oraz technologii 3D. Gwarantujemy wysokie standardy realizacji usługi i dotrzymanie terminów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą.

Strony www (RWD)

Jesteśmy firmą, która projektuje profesjonalne strony internetowe RWD. To oferta, która z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Nasza propozycja to unikalne i bardzo ciekawe graficznie projekty. Nasi pracownicy każdy projekt wykonują według indywidualnego pomysłu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwetki papierowe z nadrukiem

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub hotel? Jeśli tak, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Proponujemy bowiem szeroki wybór produktów codziennego, jednorazowego użytku. W asortymencie naszych produktów znajdują się między innymi serwetki papierowe z nadrukiem, ręczniki, papiery toaletowe i wiele innych artykułów higienicznych.

Reklama display

W naszej ofercie znajdują się oryginalne i atrakcyjne wizualnie standy przeznaczone do ekspozycji produktów w sklepach, galeriach handlowych, itd. Oferowana reklama typu display oraz półki kartonowe przyciągają wzrok klientów i pozwalają na uporządkowane wykładanie towaru. Wykonujemy produkty eskpozycyjne z tektury litej i falistej.

Usługi poligraficzne

Nasza firma specjalizuje się w kalendarzach trójdzielnych i czterodzielnych wychodząc do klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorstwa, ponieważ pełnimy usługi poligraficzne, dzięki czemu jesteśmy w stanie nanosić na nasze wyroby treści reklamowe i loga. Proponujemy państwu wizytówki firmowe, zaproszenia, katalogi, kalendarze, druk ulotek reklamowych, aż po realizacje wielkoformatowe. Spełnimy każde oczekiwania klientów, świadcząc fachowe usługi.

Druk na pcv

Skuteczność marketingu zewnętrznego, zależy między innymi od jakości wykonania wydruku. Osiągamy genialne efekty podczas produkcji tablic reklamowych i informacyjnych, plansz, szyldów i innego rodzaju sztywnych materiałów. Zajmujemy się fachowym drukiem UV na PCV twardych i spienionych. Korzystamy z nowoczesnego, cenionego sprzętu. Stosujemy techniki, dzięki którym zadrukowany gotowy produkt odporny jest na działanie różnych warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz, ostre słońce) oraz temperatur.