Opakowania kartonowe z nadrukiem

Stosujemy podczas produkcji szeroki wachlarz technik oraz najnowocześniejsze uszlachetnienia. Posiadanie dużej ilości szablonów umożliwia nam wykonywanie dowolnych kształtów pudełek, opakowań kartonowych z nadrukiem i zbiorczych ściśle według preferencji i wymagań klienta - pełna oferta materiałów marketingowych na naszej stronie www.

Flagi państw

Przedstawiamy ofertę na wysokiej jakości flagi państw, sztandary okolicznościowe, proporce firmowe, bandery i inne elementy z symbolami narodowymi (również urny wyborcze). Korzystamy z nowoczesnych technik druku i aplikacji na tkaninach. Polecamy wytrzymałe na warunki atmosferyczne tkaniny i barwniki.

produkcja filmów reklamowych

Naszą specjalnością jest produkcja filmów reklamowych. Wykonujemy spoty z zastosowaniem się do współczesnych zasad marketingu i brandingu. Chętnie wprowadzamy do naszej koncepcji pomysły Klientów oraz współczesne trendy w promocji marki. Zależy nam na zainteresowaniu. Proponujemy pomoc także przy przygotowaniu fotografii, animacji i grafik oraz technologii 3D. Gwarantujemy wysokie standardy realizacji usługi i dotrzymanie terminów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą.

Usługi poligraficzne

Nasza firma specjalizuje się w kalendarzach trójdzielnych i czterodzielnych wychodząc do klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych. Obsługujemy przede wszystkim przedsiębiorstwa, ponieważ pełnimy usługi poligraficzne, dzięki czemu jesteśmy w stanie nanosić na nasze wyroby treści reklamowe i loga. Proponujemy państwu wizytówki firmowe, zaproszenia, katalogi, kalendarze, druk ulotek reklamowych, aż po realizacje wielkoformatowe. Spełnimy każde oczekiwania klientów, świadcząc fachowe usługi.

Druk na pcv

Skuteczność marketingu zewnętrznego, zależy między innymi od jakości wykonania wydruku. Osiągamy genialne efekty podczas produkcji tablic reklamowych i informacyjnych, plansz, szyldów i innego rodzaju sztywnych materiałów. Zajmujemy się fachowym drukiem UV na PCV twardych i spienionych. Korzystamy z nowoczesnego, cenionego sprzętu. Stosujemy techniki, dzięki którym zadrukowany gotowy produkt odporny jest na działanie różnych warunków atmosferycznych (śnieg, deszcz, ostre słońce) oraz temperatur.

Reklamy zewnętrzne

Korzystając z nowoczesnych metod oraz doświadczenia naszych pracowników, tworzymy dla wszystkich z Państwa wspaniałe reklamy zewnętrzne, idealnie nadające się do promowania działalności. Zachęcamy do wizyty w na stronie, by przekonać się jak estetyczne i wyjątkowe są tego rodzaju figury o różnorodnych rozmiarach i w rozmaitych koncepcjach. Akt Reklama daje możliwość kreowania wymyślnych oraz skomplikowanych obiektów dostosowanych zawsze do indywidualnych potrzeb wszystkich Klientów. Niech więcej osób dostrzeże Twoją ofertę!

montaż neonów

Reklamy świetlne są jednym z najbardziej popularnych rozwiązań sprawdzonych w marketingu w celu zainteresowania swoją ofertą klienta. Montaż neonów nie jest prostą sztuką, bowiem wymaga cierpliwości, dokładności i precyzji. Zainstalowanie takiego typu reklamy pozwoli Ci jednak na zmienienie wizerunku firmy na bardziej nowoczesny.

Kasetony reklamowe Wrocław

Jeżeli chciałbyś zamówić dla swojej firmy kasetony reklamowe - oferta GKR Group z pewnością Ci się spodoba. Została ona skonstruowana dla klientów o bardzo zróżnicowanym zasobie potrzeb. Oznacza to, że jesteśmy odpowiednią firmą do zlecenia nam kompleksowego projektu i wykonawstwa. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki dokładnie zakres prac powinieneś nam zlecić - skontaktuj się z nami.

Gadżety reklamowe

W Waszych usługach marketingowych chcecie Państwo połączyć wyrazisty przekaz i ciągłe odciskanie się w świadomości klienta z dostarczeniem mu funkcjonalnego produktu? Co ciekawe można to osiągnąć bardzo małymi nakładami finansowymi. Gadżety reklamowe dla firm, jakie proponujemy w asortymencie firmy rytownia.pl to produkty z nadrukiem, takie jak ołówki, długopisy czy smycze, które pozwolą Wam na zaopatrzenie osób Was odwiedzających w atrakcyjne upominki.

Tablice reklamowe

Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden z wielu sposobów docierania do klientów, polecamy przejrzeć usługi naszej firmy. Oferujemy tablice reklamowe wykonywane z siatki mesh, dzięki której możliwy jest wydruk na bardzo dużych powierzchniach. Takie konstrukcje spotkamy często w mieście przy skrzyżowaniach.