Opakowania kartonowe z nadrukiem

Stosujemy podczas produkcji szeroki wachlarz technik oraz najnowocześniejsze uszlachetnienia. Posiadanie dużej ilości szablonów umożliwia nam wykonywanie dowolnych kształtów pudełek, opakowań kartonowych z nadrukiem i zbiorczych ściśle według preferencji i wymagań klienta - pełna oferta materiałów marketingowych na naszej stronie www.

Flagi państw

Przedstawiamy ofertę na wysokiej jakości flagi państw, sztandary okolicznościowe, proporce firmowe, bandery i inne elementy z symbolami narodowymi (również urny wyborcze). Korzystamy z nowoczesnych technik druku i aplikacji na tkaninach. Polecamy wytrzymałe na warunki atmosferyczne tkaniny i barwniki.

filmy korporacyjne

Stworzenie nagrania, które stanie się wizytówką firmy wymaga doświadczenia i wiedzy na temat nowoczesnych technik. Wszystko to posiadają specjaliści z firmy Premium Project, którzy tworzą zaawansowane technicznie filmy korporacyjne. Są oni w stanie nagrać materiały, które docelowo mają być skierowane do Klientów, partnerów biznesowych czy pracowników w filiach danego przedsiębiorstwa. Za każdym razem pod uwagę zostają wzięte życzenia i wizje danego klienta, które zostają skonsultowane ze specjalistami.

produkcja filmów reklamowych

Naszą specjalnością jest produkcja filmów reklamowych. Wykonujemy spoty z zastosowaniem się do współczesnych zasad marketingu i brandingu. Chętnie wprowadzamy do naszej koncepcji pomysły Klientów oraz współczesne trendy w promocji marki. Zależy nam na zainteresowaniu. Proponujemy pomoc także przy przygotowaniu fotografii, animacji i grafik oraz technologii 3D. Gwarantujemy wysokie standardy realizacji usługi i dotrzymanie terminów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą.

Strony www (RWD)

Jesteśmy firmą, która projektuje profesjonalne strony internetowe RWD. To oferta, która z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom. Nasza propozycja to unikalne i bardzo ciekawe graficznie projekty. Nasi pracownicy każdy projekt wykonują według indywidualnego pomysłu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Serwetki papierowe z nadrukiem

Prowadzisz lokal gastronomiczny lub hotel? Jeśli tak, to nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Proponujemy bowiem szeroki wybór produktów codziennego, jednorazowego użytku. W asortymencie naszych produktów znajdują się między innymi serwetki papierowe z nadrukiem, ręczniki, papiery toaletowe i wiele innych artykułów higienicznych.

Reklama display

W naszej ofercie znajdują się oryginalne i atrakcyjne wizualnie standy przeznaczone do ekspozycji produktów w sklepach, galeriach handlowych, itd. Oferowana reklama typu display oraz półki kartonowe przyciągają wzrok klientów i pozwalają na uporządkowane wykładanie towaru. Wykonujemy produkty eskpozycyjne z tektury litej i falistej.