Opakowania kartonowe z nadrukiem

Stosujemy podczas produkcji szeroki wachlarz technik oraz najnowocześniejsze uszlachetnienia. Posiadanie dużej ilości szablonów umożliwia nam wykonywanie dowolnych kształtów pudełek, opakowań kartonowych z nadrukiem i zbiorczych ściśle według preferencji i wymagań klienta - pełna oferta materiałów marketingowych na naszej stronie www.

Flagi państw

Przedstawiamy ofertę na wysokiej jakości flagi państw, sztandary okolicznościowe, proporce firmowe, bandery i inne elementy z symbolami narodowymi (również urny wyborcze). Korzystamy z nowoczesnych technik druku i aplikacji na tkaninach. Polecamy wytrzymałe na warunki atmosferyczne tkaniny i barwniki.

produkcja filmów reklamowych

Naszą specjalnością jest produkcja filmów reklamowych. Wykonujemy spoty z zastosowaniem się do współczesnych zasad marketingu i brandingu. Chętnie wprowadzamy do naszej koncepcji pomysły Klientów oraz współczesne trendy w promocji marki. Zależy nam na zainteresowaniu. Proponujemy pomoc także przy przygotowaniu fotografii, animacji i grafik oraz technologii 3D. Gwarantujemy wysokie standardy realizacji usługi i dotrzymanie terminów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i pełną ofertą.

Reklamy zewnętrzne

Korzystając z nowoczesnych metod oraz doświadczenia naszych pracowników, tworzymy dla wszystkich z Państwa wspaniałe reklamy zewnętrzne, idealnie nadające się do promowania działalności. Zachęcamy do wizyty w na stronie, by przekonać się jak estetyczne i wyjątkowe są tego rodzaju figury o różnorodnych rozmiarach i w rozmaitych koncepcjach. Akt Reklama daje możliwość kreowania wymyślnych oraz skomplikowanych obiektów dostosowanych zawsze do indywidualnych potrzeb wszystkich Klientów. Niech więcej osób dostrzeże Twoją ofertę!

Kasetony reklamowe Wrocław

Jeżeli chciałbyś zamówić dla swojej firmy kasetony reklamowe - oferta GKR Group z pewnością Ci się spodoba. Została ona skonstruowana dla klientów o bardzo zróżnicowanym zasobie potrzeb. Oznacza to, że jesteśmy odpowiednią firmą do zlecenia nam kompleksowego projektu i wykonawstwa. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki dokładnie zakres prac powinieneś nam zlecić - skontaktuj się z nami.

Tablice reklamowe

Jeśli nie możesz się zdecydować na jeden z wielu sposobów docierania do klientów, polecamy przejrzeć usługi naszej firmy. Oferujemy tablice reklamowe wykonywane z siatki mesh, dzięki której możliwy jest wydruk na bardzo dużych powierzchniach. Takie konstrukcje spotkamy często w mieście przy skrzyżowaniach.

Odzież reklamowa

Wpłyń pozytywnie na wizerunek swojej firmy dzięki oferowanym przez nas produktom renomowanych marek. Odzież reklamowa dostępna w sklepie internetowym Artilon spełnia wszelkie niezbędne wymogi. Sprawdzi się w każdych warunkach. Dysponujemy solidnymi koszulkami, bluzami, spodniami, kamizelkami, fartuchami i kurtkami, w których Twoi pracownicy będą nie tylko świetnie się prezentować, ale także czuć komfortowo. Posiadamy całą gamę rozmiarów, fasonów oraz kolorów, które odpowiadają obecnym trendom panującym w branży.

laminowanie druków poligraficznych

Szukasz sposobu na odpowiednie zabezpieczenie materiałów promocyjnych, korespondencji oraz innego typu dokumentów? Z pomocą przychodzi laminowanie druków poligraficznych! Dzięki temu Twoje materiały zostaną skutecznie utrwalone, a wilgoć, słońce oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne nie będą stanowić już problemu.

Torby eko

W naszym asortymencie posiadamy coraz bardziej popularne biodegradowalne torby eko. Wykonane są one z najlepszych gatunkowo materiałów przyjaznych dla środowiska. Szeroki wybór kolorów oraz nadruków sprawia, że każdy klient znajdzie u nas najbardziej odpowiadający mu produkt. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Plakaty na zamówienie

Najlepszy sposób na rozreklamowanie swojej działalności to plakaty. Tradycja rozwieszania plakatów sięga dwudziestolecia międzywojennego, dlatego warto, by skorzystali Państwo z naszych profesjonalnych usług drukarskich. Dzięki nim uzyskają Państwo najwyższą możliwą jakość w niezwykle atrakcyjnych cenach. Lublin będzie zachwycony Państwa materiałami reklamowymi dzięki pracy naszych doświadczonych pracowników!

Pozyskiwanie pracowników

W Twojej firmie potrzeba rąk do pracy? Rozpocznij rekrutację razem z nami. Pozyskiwanie pracowników nie musi być mozolnym procesem, który sparaliżuje Twoją codzienną pracę. Pomożemy Ci znaleźć idealnego kandydata. Służymy wsparciem dla branż stalowej, budowlanej i produkcyjnej. Sprawdź pakiety usług, jakie możemy Ci zaproponować.