Agencja eventowa Katowice

Myślisz o przygotowaniu niezapomnianego przyjęcia lub uroczystego spotkania w biznesowym gronie? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów. Nasza agencja eventowa działa na terenie Katowic. Organizujemy imprezy masowe, kameralne bankiety oraz inne uroczystości. Dysponujemy kilkuletnim doświadczeniem oraz zgranym zespołem osób pełnych oryginalnych pomysłów.

Baby shower dekoracje sklep

Jeśli chcesz sprawić ogromną przyjemność przyszłej mamie, pomóc jej oswoić się z myślą o macierzyńskie i poszaleć chwilę z przyjaciółkami, zorganizuj baby shower! Dekoracje znajdziesz w naszym sklepie: mogą to być figurki grzechotek i dziecięcych bucików, baloniki w kształcie butelek i z nadrukiem w bobasy, śliczne rozety papierowe w misie i wiele innych. Wszystko to, by wprowadzić radosny nastrój i pokazać przyszłej mamie, że wszyscy czekacie na maluszka!

Tarcza do darta elektroniczna

Bez względu na to, czy jesteś zawodowym graczem czy dopiero zaczynasz przygodę z tym niezwykle ciekawym sportem: elektroniczna tarcza do darta powinna Cię zainteresować. Dzięki niej wspólne wieczory w gronie przyjaciół będą jeszcze bardziej fascynujące! W naszym sklepie znajdziesz wiele opcji do wyboru.

szkoła tańca Kraków

Szkoła tańca Jazz Like That proponuje Państwu niezwykle rozwijające i atrakcyjne zajęcia i aktywności. Taniec dla Was i dzieci oferowany przez naszą placówkę nauczy Państwa podstawowych zdolności tanecznych, a także rozwinie ich koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Nasi instruktorzy sprawią, że dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również prawidłowo rozwijać pod kątem fizycznym i ruchowym. Serdecznie zapraszamy!