Książki psychologiczne warte przeczytania

Wśród naszych rozwiązań znajdują się książki psychologiczne warte przeczytania. Publikacje dotykają istotnych problemów w zakresie psychologii, czy psychoterapii. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami. Wśród dostępnych produktów znajdują się publikacje monograficzne, a także syntezy. Oferta naszego asortymentu obejmuje również produkty, pozwalające na rozwój umiejętności i poszerzenie wiedzy. Księgarnia Terapeutyczna posiada publikacje w bardzo atrakcyjnych cenach - wzbogacające domową biblioteczkę.

Sklep z dewocjonaliami

Nasza firma prowadzi sklep z dewocjonaliami. Można u nas nabyć m.in. obrazy religijne przedstawiające świętych i błogosławionych, a także pamiątki z Janem Pawłem II. Polecamy także prezenty na chrzest, bierzmowanie oraz komunię oraz piękne dekoracje świąteczne, którymi można ozdobić dom na Boże Narodzenie lu Wielkanoc. Oferujemy również krzyże, różańce, medaliki oraz artykuły liturgiczne. Zachęcamy także do zapoznania się z katalogiem figur, które można ustawić w domu, na plebanii czy nawet w kościele.

Kremacja Warszawa

Prowadzony przez nas zakład pogrzebowy zlokalizowany jest w Warszawie. Zajmujemy się organizacją ceremonii pogrzebowych, a także załatwianiem wszelkich dokumentacji w urzędach. Oprócz klasycznych pochówków, dużo rodzin organizuje ceremonię z urną. Kremacja to proces, jakiemu poddawana jest osoba zmarła, a jej prochy umieszczane są w mosiężnej urnie, która po ceremonii jest umieszczana w grobie.