Naprawa hydrauliki siłowej

Mamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu serwisowania pomp, zawodów, silników i innych. Pracujemy szybko i z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń - naprawa hydrauliki siłowej nie ma przed nami żadnych tajemnic. Zajmujemy się nawet bardzo zaniedbanym sprzętem, jesteśmy w stanie doprowadzić do stanu używalności nawet wyjątkowo uszkodzone maszyny budowlane.

Ocieplanie poddaszy

Dwie najwyższe kondygnacje budynku to najbardziej krytyczne miejsca w całej konstrukcji w zakresie szczelności termicznej i akustycznej. To właśnie w tych miejscach nasz budynek może ponosić największe straty energetyczne. Ocieplanie poddaszy to jedna ze specjalności firmy IzoTerm. Powierzone nam przestrzenie izolujemy przy zastosowaniu pianki poliuretanowej, którą nakładamy specjalnymi narzędziami umożliwiającymi równomierne rozprowadzenie substancji w sposób natryskowy. Zapraszamy do współpracy!

Posadzki samopoziomujące Wrocław

Nasze posadzki samopoziomujące przeznaczone są do systemów podłogowych. Wrocław jest siedzibą naszej firmy. Stosujemy wyłącznie artykuły najwyższej jakości, których doskonałe działanie jest gwarancją satysfakcji klientów. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie, którzy w branży tej działają już od wielu lat. Dokładamy wszelkich starań, by wylewki samopoziomujące oraz wszystkie pozostałe artykuły pozwoliły na szybkie i sprawne wykonanie wszystkich prac, dając tym samym ich nabywcom powody do zadowolenia. Szczegóły naszej propozycji znajdziesz na stronie internetowej.

Strona 2 « 1 2