Adwokat rozwód Łódź

W naszych siedzibach w Warszawie, Radomiu i Łodzi prowadzimy doradztwo w sprawach rodzinnych. Adwokat oferuje porady prawne i reprezentację w sprawach o rozwód, czy to z orzekaniem o winie czy bez. Bierze udział także w sprawach o separację. Porad udziela pisemnie lub ustnie. Pomaga przygotować odpowiednie pisma i wnioski.

Eksmisja przez komornika

Podejmuję działania po złożeniu przez wierzyciela odpowiedniego wniosku wraz z wydanym przez sąd lub inny uprawniony organ tytułu wykonawczego do niego. Eksmisja przez komornika oznacza przymusowe opuszczenie lokalu z osób lub rzeczy i wydania go uprawnionej osobie. Nawiązuję kontakt z dłużnikiem w celu uzyskania spełnienia tego świadczenia.

konwojowanie

Przewóz cennego ładunku może skusić niejednego przestępcę do próby jego przejęcie. Konwojowanie to usługa świadczona przez naszą firmę, która zapewnia profesjonalną ochronę przewożonego mienia. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne zdobycze technologiczne, a także specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonywania przez nas pracy.

Dom pogrzebowy Olkusz

Organizowanie pochówku lub kremacji można zlecić firmie z Olkusza. Zakład pogrzebowy zajmuje się także sprzedażą trumien i urn oraz przygotowaniem dekoracji kwiatowych. Świadczy także usługi z zakresu wynajmowania karawanów, także konnych. Rezerwuje kwatery na cmentarzach, a pracownicy mogą zająć się także wykonaniem nagrobka.

Prawnik prawo budowlane

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie realizowane przez siebie usługi zaprezentował dla Was nasz prawnik. Prawo budowlane stanowi jedną z naszych specjalizacji. Gdańsk jest miejscem, gdzie zlokalizowana została nasza siedziba. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie, wymagane dokumenty.

Prawnik bemowo

Zakres obowiązków mecenasa oferującego obsługę prawną w ramach działalności kancelarii adwokackiej z siedzibą w Warszawie (Bemowo)obejmuje przede wszystkim usługi doradcze oraz pełnienie funkcji pełnomocnika Klienta w Sądzie lub urzędzie państwowym. Prawnik zajmuje się prawem cywilnym, gospodarczym, a także konsumenckim.

Rozwiązanie umowy najmu

Właściciel nieruchomości przed podpisaniem umowy z lokatorem musi zwrócić uwagę odpowiednie określenie warunków mieszkania w nieruchomości. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że rozwiązanie umowy najmu bez złożenia wypowiedzenia jest niemożliwe, nawet w takich przypadkach jak np. niepłacenie czynszu przez lokatora. Ważny jest również fakt, że wypowiedzenie musi być przedstawione w formie pisemnej i zawierać wyraźnie określoną przyczynę złożenia takiego pisma. W innym przypadku takie zawiadomienie będzie uznane za nieważne.

Obsługa prawna firm

Podstawą działalności kancelarii adwokackiej, której siedziba znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim, jest obsługa prawna firm oraz klientów indywidualnych. Prowadzący ją prawnicy zajmują się m.in. sprawami karnymi, gospodarczo-handlowymi, a także cywilnymi i rodzinnymi. W zakres ich obowiązków wchodzi przede wszystkim kompleksowe doradztwo i pełnienie funkcji przedstawiciela procesowego bądź też pełnomocnika w urzędach państwowych. Zarówno adwokat, jak i radca prawny mogą również brać udział w negocjacjach oraz postępowaniach egzekucyjnych.

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Kancelaria reprezentuje osoby, które ucierpiały w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy lub poniosły szkodę na skutek błędu lekarskiego. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela również leży w kompetencjach pracowników kancelarii. Klienci mogą również liczyć na reprezentowanie przed właściwym sądem w przypadku postępowania.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie

Małgorzata Łepek to Komornik Sądowy, który działa przy Sądzie Rejonowym w Ciechanowie. Jest ona osobą właściwą do prowadzenia spraw o egzekucję z nieruchomości. Aby dowiedzieć się więcej na temat obszaru działania a także zapoznać się z pozostałymi informacjami na temat prowadzonej działalności zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej