Kancelaria prawna Gdańsk

Pomagamy naszym Klientom w sprawach dotyczących podziału majątku, sporządzania umów pracowniczych czy dochodzenia roszczeń i nieuczciwej konkurencji. Kancelaria prawna Dominika Fafińska w Gdańsku zajmuje się prowadzeniem postępowań z zakresu kodeksu pracy, spadkowego, autorskiego, spółek handlowych, cywilnego i innych.

Ochrona własności intelektualnej

Czy wiesz, jak ważna jest ochrona własności intelektualnej i zastrzeganie swojego wzoru towarowego? Działamy jako biuro BG Patent, gdzie zajmujemy się w prowadzeniem szkoleń dotyczących prawa autorskiego. Nasi rzecznicy prowadzą sprawy sądowe związane z wykorzystaniem cudzych dzieł. Doradzają również w kwestii projektowania oraz pospisywania niezbędnych umów. Współpraca z adwokatem pozwala z kolei na zdobycie wiedzy dotyczącej dbałości o logo firmy oraz poznanie procedur związanych z tworzeniem własnej marki.

Preparaty do usuwania kamienia kotłowego

Nasza firma oferuje sprzedaż specjalnych środków, pomagających utrzymać czystość urządzeń przemysłowych. Polecamy preparaty do usuwania kamienia kotłowego, które szybko wyczyszczą osady z instalacji domowych lub w urządzeniach przemysłowych. Nasz produkt oczyści zarówno stal nierdzewną, jak i alukrzem, mosiądz, tytan czy aluminium.

Kancelaria prawa upadłościowego Warszawa

Reprezentujemy klientów, którzy są niewypłacalni i chcą przedstawić swoje racje przed sądem, syndykiem lub wierzycielami. Nasza kancelaria prawa upadłościowego w Warszawie świadczy usługi z zakresu sporządzania stosownych dokumentów oraz przygotowania do sprawy. Pełni również rolę mediatora oraz doradcy.