trąbka

Instrumenty dęte, takie jak trąbki, puzony czy fagoty, to nasza specjalność. W naszym internetowym sklepie muzycznym znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości instrumentów jak i akcesoriów do nich. Prowadzimy też serwis instrumentów dętych, dzięki czemu wasze ulubione trąbki czy puzony wcale nie będą musiały iść w odstawkę, kiedy trochę się wysłużą. Serdecznie zapraszamy na nasza stronę internetową: https://sonore.pl/c/229/trabki.html po więcej informacji.

Teatr impro Warszawa

Nasze spontaniczne spektakle rządzą się swoimi prawami. Teatr impro w Warszawie to mieszanka zaskakujących zwrotów akcji i niespodziewanych interakcji z publicznością. Jeśli opatrzyły Ci się tradycyjne sztuki odgrywane na deskach stołecznych scen, wizyta na naszej widowni może Cię zachęcić do odkrywania nowych wymiarów dramy.

Akcesoria malarskie

Jako profesjonalny sklep plastyczny, proponujemy najwyższej jakości farby i akcesoria malarskie, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment został specjalnie przygotowany dla wszystkich miłośników malarstwa. Sklep plastyczny, który prowadzimy to raj dla artystów. Znajdą Państwo tutaj najlepsze produkty malarskie i farby o niepowtarzalnych barwach. Wszystkie z nich dostępne są w korzystnych cenach. Zachęcamy wszystkich miłośników pędzla do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

Instrumenty dęte blaszane

Trąbki, kornety, waltornie, puzony i jeszcze wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie internetowym. W asortymencie przygotowaliśmy instrumenty dęte blaszane, które szczególnie polecamy orkiestrom wykonującym muzykę klasyczną lub żołnierską. Dźwięki, które się z nich wydobywają są powszechnie lubiane niemalże na całym świecie.

Montaż filmów

To właśnie w ramach naszych usług proponujemy profesjonalne wideofilmowanie. Naszą codziennością jest montaż filmów oraz spełnianie oczekiwań naszych klientów. Staramy się dostosować swoją ofertę do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy profesjonalistami w każdym calu, dlatego oferujemy najkorzystniejsze warunki współpracy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Boys zespół

Muzyka disco polo od lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością, a wraz z nią Boys - zespół, który stał się już kultowym przedstawicielem gatunku. Funkcjonująca od ponad trzydziestu lat w branży muzycznej grupa znana jest także poza granicami naszego kraju i zrzesza olbrzymie grono fanów w każdym wieku.

Packshot Warszawa

Jestem profesjonalnym fotografem z Warszawy, który do aparatów przykuła nie tylko praca, ale przede wszystkim zamiłowanie i pasja. Moje doświadczenie widać nie tylko w sposobie przygotowania sesji czy sprzęcie jaki posiadam, ale głównie w moich zdjęciach, więc jeśli potrzebna Ci fotografia reklamowa packshot, Warszawa jest miejscowością w której prowadzisz firmę to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia mojego studia.